Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Tar-Sha proje yüklemelerinin taşınmasında lider konumlarından birini oluşturmaktadır.Gabarı dışı olan tonajlı ve geniş  yüklerin planlanarak taşınması uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamız, teknolojik imkanları en üst seviyelerde kullanmak sureti ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı acenta ağı tedarik olanaklarını sürekli güncellemekte ve yeni olanakların çalışmalarına gereken tüm desteği sağlayarak müşterilerine farklı imkanlar sunmayı  amaç edinmiştir.

Gerek Avrupa’dan Türkiye’ ye, Ortadoğu ve Orta Asya Ulkeleri gerekse Türkiye’den tüm bu ülkelere yönelik proje taşımalarında veya gabari dışı ve ağır nakliye taleplerinize hizmet eden uygun karayolu-denizyolu veya multimodal taşıma önerilerimizden faydalanabilir; süreç dahilindeki tüm resmi ve özel kuruluşlarla yazışma ve izin işlemlerinin sorumluluğunu firmamıza bırakabilir ve öncü hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanısıra; gerek tedarikçi, gerekse teslim noktalarınızda acentalarımızın ve profesyonel ekibimizin sunduğu danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabilir, düzenli bilgilendirmelerimiz ile hizmetimizin her aşamasında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

YOL İZİNLERİ, LASHING VE SURVEY

Proje taşımacılığı bütün taşıma sürecinde büyük bir titizlikle organize edilmesi gereken bir taşıma modülüdür. Doğal olarak öncesinde çok iyi bir planlama ve fizibilite, karayolu taşıma kanunlarının öngördüğü belirli standartlarda yapılabilinir. Standart dışı tüm ölçü ve ağırlıklar geçilen her ülkenin özel izinlerinin alınması neticesinde yapılabilmektedir. Tüm yükleriniz için uzman ekimiz tarafından konteyer içi, gemi içi sabitleme, vs. taşımalarda lashing hizmeti verilmektedir. Tüm yükleriniz için survey çalışması ve taşıma organizasyonu hizmetimizi sunabilecek kadro ve ihtiyaç duyulacak teknik bilgiye sahibiz.